O mně

 

Moje PROČ: „Učit lidi lépe využívat jejich potenciál.“Foto-Karel Kunc

Miluji interaktivní vzdělávání s přiměřenou teorií a spoustou příkladů a příběhů z praxe, které je vedeno v pozitivní a humorem prostoupené atmosféře. Nesnáším nudné, nic neříkající přednesy, které uspávají, místo aby rozvíjely.

Baví mě rozvíjet lidi, ať formou školení, tréninku, koučováním či mentoringem, aby uměli lépe využívat svůj potenciál. Podnikám, aktivně obchoduji a vedu projekty na internetu. Díky těmto aktivitám mám možnost předávat zkušenosti jak vlastní, tak i jiných lidí, kteří mají co říci, a tyto zkušenosti pak zábavnou formou předávat ostatním.

Mým přínosem pro vaši firmu či tým je nezávislý pohled praktika z venku, rozvoj lidí i týmů v komunikačních, prezentačních, obchodních a manažerských dovednostech.

Jsem propagátorem unikátní typologie podle metody DISC, která v praxi funguje je pozitivní a jednoduchá (www.discacademy.cz). Díky principům této metody se zlepší komunikace, sníží se konflikty a zvýší se výkony vašeho týmu o několik desítek procent.

Nejsem zastáncem prázdných slov, proto se podívejte na reference, názory posluchačů a klientů z kurzů a seminářů, které jsem vedl nebo mne kontaktujte a domluvíme se na osobním setkání.

Můj profesní životopis je ke stažení zde.